Kontaktný formulár

Autoservis BMW Pezinok a okolie

Sme pripravení na akýkoľvek technický problém, ktorý súvisí so značkou BMW. Autoservis Mtechnix už od roku 2010 – celý okres Pezinok.

 

Rokmi a zákazníkmi overený autoservis BMW v Pezinku

Prémiová značka vozidiel BMW si vyžaduje prémiový servis a služby. Majitelia tejto prestížnej značky a ich akútny dopyt nás presvedčil, aby sme sa venovali práve tejto značke na čo najvyššej úrovni.

Tie najzákladnejšie opravy zvládne každý autoservis, ale problém nastáva vtedy, ak vaše BMW potrebuje odborný zásah, ktorý si vyžaduje skúsenosti a hlavne technologické vybavenie.  V Pezinku a okolí sme jeden z mála autoservisov , ktorý disponuje potrebným technologickým vybavením a technickou podporou pre vozidlá značky BMW. Naši automechanici a diagnostici pravidelne absolvujú certifikované školenia so školiteľmi tejto prémiovej značky.

V rámci programu „Partnerstvo pre kvalitu“ patríme už od roku 2015 rokov k najlepším odberateľom originálnych dielov.  Vlastníme potrebné diagnostické vybavenie pre vozidlá BMW vrátane možnosti zápisu do elektronickej servisnej knižky.

Autoservis BMW Pezinok - Mtechnix Martin Mrúzek
Certifikáty BMW - Mtechnix